Boya Koruma Filmi

Boya Koruma Filmi Nasıl Uygulanır ?

Şeffaf Kaplama kaportadaki çiziklerin görünümünü engellemek ve ilk günkü parlaklığına kavuşması adına yapılan bir işlemdir. Kim istemez ki aracı ilk aldığı andaki çiziksiz ve parlak haline dönsün. O zaman gelin en parlak, pürüzsüz hale arabanız nasıl kavuşuyor ve koruma altına girer size izah edeyim:

Tozsuz ve temiz bir ortamda yapılan bu işleme önce aracı temizlemek ile başlanır. Araba kuruduktan sonra şeffaf araç kaplama folyosunu kaportanın her bir parçasına uygun gelecek biçimde kesilir. Folyonun güçlü yapışkanı sayesinde araç yüzeyine hava almayacak şekilde tutturulur. Ardından oluşan hava kabarcıkları yok edilerek kusursuz hale gelene kadar özenle yapıştırılır. Bu şekilde şeffaf araç kaplama işlemi sonlandırılır.

Boya Koruma Filmi Ne İşe Yarar ?

Şeffaf Kaplama; aracınızda oluşabilecek çizik oluşumu, taş ve dolu hasarı, moloz tarzı cisimlere karşı koruma amacıyla kaput, kaporta, kapı kenarları, yan aynalar, çamurluklar vb alanlara uygulanır. Ve aracınız hatasız bir görünüm elde eder.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bugün Özel Teklif Alın

Ekvator araç kaplama, müşteri memnuniyetini prensip olarak benimsemiş ilk açıldığı günden itibaren hizmet etmeye devam etmektedir. Bulunduğumuz sektör içerisinde referans model alınan bir firma olabilmek ise gelecek ile ilgili en önemli planlarımızdandır.