3M Cam Filmi

Sizin sağlığınız, aracınızın estetiği için…

3M markalı bu özel filmler içinde seramik bir tabaka da içeren toplam beş katmandan oluşur. Bu çok katmanlı seramik tabakalı film dünyanın çizilmeye karşı en dayanıklı filmi olup, diğer önemli bir özelliği de araçlarımızda bulunan Navigasyon, Gps, Ogs vb. cihazların rahat bir sinyal alışverişini sağlamasıdır. Güneşin her türlü zararlı U.V. ışınlarını % 99.9 oranında keser. Sizi ve sevdiklerinizi cilt kanserine karşı korur, aracın iç döşemesinin güneş yüzünden bozulup solmasını engeller.

Kırılan camı bütün halinde tuttuğundan, kapkaççıların araç içine ulaşmalarını zorlaştırır, kaza anında kırılan camların uçuşarak sürücü ve yolcuları yaralamasını büyük oranda engeller. Sertifikalı teknisyenler tarafından, tozsuz ortam sağlayan kapalı bölmelerde, aracın kapıları ve camları sökülmeden uygulanır. Seramik Termal filmlerin elektronik sinyal kesmeme, daha şeffaf olma ve daha fazla ısı yalıtımı özellikleri vardır.

Daha Az Yansıma ve Enerji Tasarrufu

3M cam filmleri, güneşin zararlı olarak nitelendirilen UV ışınlarını engeller. Camlardan içeri giren ısıyı yüksek oranda azaltır ve yansımayı engeller. Bu ışıklar görünmez ancak yüksek oranda ısı oluşturur. Güneş ışınlarının yüzde 53’lük kısmı infrared ışıklarından oluşur. Hissettiğimiz ısının kaynağı infrared ışıklarıdır. Günümüz seramik teknolojisine sahip cam filmleri ortalama olarak %65 oranında ısıyı engeller ve aynı zamanda %70 oranında görüş sağlar. Bu 3M cam filmlerinde kullanılan infrared(kızılötesi) katmanı sayesinde gerçekleşir.

Cam Filmi Faydaları

Bu çok katmanlı seramik tabakalı film dünyanın çizilmeye karşı en dayanıklı filmi olup, diğer önemli bir özelliği de araçlarımızda bulunan Navigasyon, Gps, Ogs vb. cihazların rahat bir sinyal alışverişini sağlamasıdır. Güneşin her türlü zararlı U.V. ışınlarını % 99.9 oranında keser. Sizi ve sevdiklerinizi cilt kanserine karşı korur, aracın iç döşemesinin güneş yüzünden bozulup solmasını engeller.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bugün Özel Teklif Alın

Ekvator araç kaplama, müşteri memnuniyetini prensip olarak benimsemiş ilk açıldığı günden itibaren hizmet etmeye devam etmektedir. Bulunduğumuz sektör içerisinde referans model alınan bir firma olabilmek ise gelecek ile ilgili en önemli planlarımızdandır.