Araç Kaplama

Araç kaplama atölyesini keşfedin!

Ekvator araç kaplama işlemi; aracınızın boya yüzeyinin istediğiniz renk / renkler ve desenler ile kaplatılmasıdır. Bu işlem sadece aracınızın yeni bir renk veya desene kavuşması değil aynı zamanda orijinal boyasının da korunmasıdır. Boya işlemine göre çok daha kısa sürede yapılabilmektedir.

Aracınız Uzman Ellerde

Folyo kaplama olarakta anılan bu işlem; uzmanlık gerektirir. Ekvator Araç Kaplama ekibi yılların verdiği deneyim ile aracınıza gereken özeni gösterir. Web sayfamızdaki örnek çalışma görsellerini inceleyebilir, müşteri memnuniyeti videolarımız ile bizi müşterilerimiz gözünden tanıyabilirsiniz.

Araç Kaplama Sonrası Araç Temizliği

Uygulanan araç folyo kaplama işleminden sonra, aracınızın temizliğinde bilinen yolların kullanılmasında bir sakınca yoktur. Kaplama yapılan malzemenin geri sökülmesi kaplama kadar önemli bir işlemdir. Bu yüzden aracınızın uzman bir el tarafından kaplanması oldukça önem arzetmektedir.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bugün Özel Teklif Alın

Ekvator araç kaplama, müşteri memnuniyetini prensip olarak benimsemiş ilk açıldığı günden itibaren hizmet etmeye devam etmektedir. Bulunduğumuz sektör içerisinde referans model alınan bir firma olabilmek ise gelecek ile ilgili en önemli planlarımızdandır.