Hakkımızda

15 YILLIK EMEK VE TECRÜBE

Geçtiğimiz 15 yıl içerisinde kazandığımız engin tecrübemizle müşterilerimizin hedef, heyecan, başarıları ve uygulama sonrası yüzlerindeki o mutlu ifadeye ortak olduk. İşletmemiz her müşterisine ayrı bir ilgi odağı oluşturup gereken titizlik ve hassasiyeti göstermektedir.

Ekvator araç kaplama, müşteri memnuniyetini prensip olarak benimsemiş ilk açıldığı günden itibaren hizmet etmeye devam etmektedir. Bulunduğumuz sektör içerisinde referans model alınan bir firma olabilmek ise gelecek ile ilgili en önemli planlarımızdandır.

Vision

Ekvator Araç Kaplama olarak, günden güne yatırımlarımızı ve hizmet ağımızı genişleterek firmaların ihtiyaçlarını kaliteli, uygun olarak sunmaktayız. Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza yön vererek, firmanın ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Mission

Hizmet ağımızı eksiksiz bir hale getirip, firmanın reklam alanında A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını basılı medya, interaktif medya ve tanıtımlarını tam anlamıyla hem uygun, hem kaliteli halde ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Markalarımız

Kullandığımız ve Müşterilerimize garantisini sunduğumuz markalarımız